Reklama


Reklama - ogólne warunki handlowe

W sprawie reklamy na portalu oraz narciarskiej aplikacji mobilnej nanarty.info prosimy o kontakt:

TRITRI

TRITRI Jozef Golian

ul. Jagiellońska 27

32-400 Myślenice

tel +48 660 387 060

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nanarty nowe logo kwadrat150

 


 

PORTAL WWW.NANARTY.INFO

nanarty-allPortal narciarski www.nanarty.info powstał w 2006 roku jako doskonałe uzupełnienie tradycyjnej formy Atlasu Narciarskiego, którego byliśmy wydawcą. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych tego typu serwisem internetowym w Polsce. Na stronach portalu, zamieściliśmy m.in. opisy wszystkich polskich „narciarskich” miejscowości oraz tras i wyciągów, możliwość poszerzenia prezentacji o większą ilość tekstu i zdjęć w stosunku do Atlasu, czy też umieszczane na bieżąco w dziale Aktualności informacje na temat zbliżających się wydarzeń organizowanych przez gminy / ośrodki narciarskie. Szata graficzna strony zaprojektowana również pod urządzenia mobilne oraz przejrzysta struktura zaprojektowana jest z myślą o jak największej wygodzie użytkowników (dotarcie do poszukiwanej informacji informacji w maks. 3 krokach). 

 • portal jest wypozycjonowany w najważniejszych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach.
 • średnia ilość dziennych wizyt w zeszłym sezonie zimowym wynosiła 15 tys. unikalnych użytkowników, page rank strony wynosi obecnie 5;
 • dodatkowa komunikacja z użytkownikami przez serwisy społecznościowe (facebook.com/nanarty.info, https://www.instagram.com/nanarty.info/), co przekłada się na coraz większą oglądalność i użyteczność serwisu;
 • prezentujemy również aktualizowane codziennie informacje o warunkach narciarskich ze stoków współpracujących z naszym portalem, co bezpośrednio przekłada się na ilość odwiedzających naszą stronę.


OFERTA REKLAMOWA PORTALU WWW.NANARTY.INFO

Na portalu oferujemy możliwość umieszczenia reklam w postaci:

Zwykły artykuł reklamowy to redakcyjnie przetworzony tekst tematycznie powiązany z usługą lub produktem klienta w sposób przynoszący czytelnikowi określoną wartość. Jest tworzony na podstawie propozycji redakcji lub reklamodawcy w tradycyjny sposób. Za ostateczną formę artykułu odpowiadają redaktorzy portalu www.nanarty.info, którzy odpowiadają za jego treść. Na podstawie umowy z ogłoszeniodawcą artykuł jest publikowany w miejscu przez niego określonym na portalu. (Jeżeli wymagane jest tłumaczenie na język polski za jego wykonanie odpowiada redakcja.) Materiał wspierany jest również przez fanpage na Facebooku profilu nanarty.info. Artykuł zawiera przyciski społecznościowe, dzięki którym czytelnicy mogą udostępniać go za pośrednictwem sieci społecznościowych. Artykuł pozostaje w archiwum odpowiedniego portalu, dzięki czemu inni czytelnicy mają możliwość znalezienia go podczas wyszukiwania informacji w wyszukiwarkach.

Artykuł reklamowy (PR) to tekst przetworzony i dostarczony przez klienta. Artykuł promuje produkty i usługi klienta i jest publikowany na stronie nanarty.info. Za treść artykułu odpowiada reklamodawca, a redakcja nie ingeruje w treść. Artykuł pozostaje w archiwum portalu www.nanarty.info przez okres jednego roku od podpisania zamówienia, a reklamodawca może w tym okresie ingerować w jego treść. (Jeżeli wymagane jest tłumaczenie na język polski za jego wykonanie odpowiada redakcja.) Materiał wspierany jest również przez fanpage na Facebooku profilu nanarty.info.

Pozostałe formy reklamy:
 • billboard (750x100 do 200 pikseli poziom, pion - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • rectangle (300x250 - rotacyjnie strona główna i podstrony)
 • patronat strony - w postaci stałego elementu graficznego w nagłówku strony (slogan reklamowy / logo Partnera), format obszaru do wykorzystania 350x25 pikseli, obecność: strona główna i podstrony; formaty: png, gif
 • buttony graficzny w dziale „Polecane”, różne formaty - max. 180x100; obecność: strona główna; formaty: flash, jpg lub gif
 • wieżowiec 300x600 pikseli; obecność: strona główna oraz dział Aktualności; formaty: flash, jpg lub gif
 • billboard 750x100 nad stopką strony, obecność na stronie głównej i podstronach, formaty: flash, jpg lub gif
 • reklamy graficznej / tekstowej na wybranych podstronach
 • tekstów sponsorowanych
 • konkursów
 • e-mailingu do bazy użytkowników naszych serwisów www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.turit.pl oraz zawodników Family Cup (ok. 20 tys. adresów e-mail)
 • Jesteśmy otwarci na propozycję – cena jak i forma do uzgodnienia – prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WSPÓŁPRACA
Współpracujemy z portalami, slowacja-latem.pl, czechy-latem.pl oraz z organizatorem zawodów sportowych familycup.com.pl 

 

 

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.