„Polska dla Seniora” – wystartował nowy portal turystyczny dla osób 60+


„Polska dla Seniora” – wystartował nowy portal turystyczny dla osób 60+


Baza obiektów turystycznych, porady dotyczące przygotowania do wycieczek w rozmaitych warunkach czy informacje na temat senioralnej aktywności fizycznej – to wszystko znajduje się na łamach portalu „Polska dla Seniora”. Serwis przygotowany przez Fundację Sensoria właśnie wystartował.

Ideą, która przyświecała twórcom serwisu www.polskadlaseniora.pl jest chęć aktywizacji seniorów w obszarze turystyki. Podróżowanie to doskonała okazja do zdrowego ruchu na świeżym powietrzu oraz szansa na odkrywanie bogactwa polskich zabytków oraz piękna jej natury. Portal ma również wypełnić lukę w polskim internecie, w którym brakuje miejsca poświęconego turystyce skierowanego do osób 60+.

Pomimo dynamicznego rozwoju cyfryzacji, seniorzy nadal często czują się wykluczeni z możliwości korzystania z dobrodziejstw nowoczesnych technologii. Portal „Polska dla Seniora” jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, gromadząc wiele przydatnych informacji w jednym miejscu. Dzięki temu stanowi idealne narzędzie dla osób starszych, które chcą odkrywać uroki Polski.

Serwis „Polska dla Seniora” jest nie tylko przewodnikiem po najatrakcyjniejszych miejscach, ale także platformą, która dostarcza wartościowej wiedzy. Dzięki temu osoby 60+ mogą czerpać radość z podróży w bezpieczny i komfortowy sposób. Serwis pozwala również na wyszukanie idealnych lokalizacji do spędzenia zarówno weekendu, jak i dłuższego urlopu, prezentując różnorodne oferty – od Bałtyku, przez pojezierza, aż po góry. 

Fundacja Sensoria, która stoi za projektem, jest organizacją non-profit, od lat angażującą się w działania z obszaru zdrowia i edukacji oraz podejmującą inicjatywy, mające na celu pielęgnowanie dziedzictwa narodowego. Nowy portal turystyczny „Polska dla Seniora” stanowi kolejny element wypełniania misji, jaką stawia przed sobą instytucja.

logo polska dla seniora
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.