PKL zapraszają na rozświetlone Mikołajki na Gubałówce!

PKL zapraszają na rozświetlone Mikołajki na Gubałówce!

Będą prezenty, promocje i olbrzymia choinka. W sobotę, 8 grudnia, Krainę Światła na Gubałówce odwiedzi Święty Mikołaj. Polskie Koleje Linowe przygotowały specjalne atrakcje dla mieszkańców i turystów przebywających tego dnia w Zakopanem.

Mikołaj pojawi się w Krainie Światła o godz. 15:00. Wszystkim dzieciom obecnym przy górnej stacji ośrodka PKL Gubałówka aż do godz. 18:00 rozdawał będzie słodkie upominki. Punktualnie o godzinie 16:30 rozświetli też 6 – metrową, kolorową, świąteczną choinkę.

Po zimowych atrakcjach na świeżym powietrzu Polskie Koleje Linowe zapraszają do restauracji Tarasy Gubałówka, gdzie każdy będzie mógł się ogrzać i odpocząć. W tym dniu restauracja oferować będzie mikołajkowe, preferencyjne ceny.

Kraina Światła na Gubałówce, to park świetlny pełen iluminowanych rzeźb nawiązujących do podhalańskiej przyrody i tradycji. Z okazji 80-lecia kolei na Gubałówkę, teren wokół głównej stacji rozświetlony został przez 250 tys. ekologicznych, ledowych żarówek, które po zmroku tworzą prawdziwie bajkową scenerię.

Kraina Światła na Gubałówce zaprasza gości codziennie od godz. 16.00, aż do końca lutego. Godziny ostatniej jazdy kolei znaleźć można na www.pkl.pl

Mikołaj dotrze także na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju

Również 8 grudnia Polskie Koleje Linowe zapraszają całe rodziny na Górę Parkową w Krynicy - Zdroju. Od godz. 15:00 przy górnej stacji kolei PKL rozbłyśnie magiczny Park Światła, czyli wyjątkowe rzeźby świetlne inspirowane między innymi lokalnym folklorem.

Wszyscy, którzy pojawią się tego dnia na Górze Parkowej, będą mogli posłuchać świątecznych opowieści, znanych bajek i wierszy. Park Światła odwiedzi też Święty Mikołaj ze specjalnymi prezentami! Na najmłodszych czeka również wiele konkursów i gier z nagrodami. Polskie Koleje Linowe przygotowały na 8 grudnia mikołajkową ofertę cenową. Kolej na Górę Parkową będzie kursować w ten dzień do godz. 18.00.

PKL kraina swiatla Gubałówka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polskie Koleje Linowe to przedsiębiorstwo z 80-letnią tradycją działające w branży turystycznej, operator kolei linowych w kluczowych lokalizacjach turystycznych w  Polsce. Spółka oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną. Obecnie PKL działa w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach: Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica oraz Góra Żar. PKL jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. Priorytetem PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie dalsze inwestycje i poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które mogą posługiwać się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Jabłońska- Twaróg

Biuro Prasowe PKL

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

501679223

Please publish modules in offcanvas position.