Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski już w piątek 8 grudnia!


Szczyrk Mountain Resort otwiera sezon narciarski już w piątek 8 grudnia!

Piękny początek sezonu zimowego w Beskidzie Śląskim. Sezon narciarski rozpoczął się dwa tygodnie wcześniej, niż planowano! 

Już od 2 grudnia można szusować w ośrodku Beskid Sport Arena, a w tym tygodniu swoje trasy otwiera największy ośrodek w Polsce - Szczyrk Mountain Resort. 

Od piątku 8 grudnia udostępniamy trasy nr 2 z Małego Skrzycznego, trasę nr 3b ze Zbójnickiej Kopy oraz trasę nr 4 do Soliska. Pozostałe trasy ciągle są naśnieżane, wykorzystujemy każdą sekundę dobrych warunków. Nasza flota to ponad 50 armatek śnieżnych i 320 lanc, liczymy na to, że to będzie zima, jaką pamiętamy sprzed wielu lat - mówi Grzegorz Przybyła, Dyrektor Generalny TMR Polska. 

Sezon rozpoczniemy wcześniej, niż planowaliśmy, a 16 grudnia zapraszamy na pierwszy zimowy event w naszych ośrodku - Szczyrk Winter Opening, czyli wspólne świętowanie przyjścia zimy. Razem z naszymi partnerami zapraszamy do strefy bawarskiej w Kuflonce, gdzie czekać na narciarzy będą gry i zabawy z nagrodami. W strefie przy dolnej stacji gondoli przez dwa dni będzie możliwość testowania samochodów terenowych i nie tylko marki VW, naszego partnera motoryzacyjnego. Cieszymy się, że zima dopisuje i liczymy na co najmniej 150 dni jazdy na nartach i snowboardach! - mówi Karolina Korba-Nawodyło, Dyrektor marketingu & sprzedaży SMR. 


Aktualne warunki narciarskie www.szczyrkowski.pl 

Kupując online, zyskujesz! www.gopass.travel 

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.