RADIOWA CZWÓRKA NA ZAWODACH OSCYP SNOWBOARD CONTEST W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ


RADIOWA CZWÓRKA NA ZAWODACH OSCYP SNOWBOARD CONTEST W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

2 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędą się największe zawody snowboardowe w Polsce - OSCYP Snowboard Contest 2019, które radiowa Czwórka objęła swoim patronatem. Przez cały dzień reporterzy stacji będą relacjonowali przebieg imprezy z tatrzańskiego stoku Kotelnica. Na antenie pojawią się rozmowy na żywo z zawodnikami, budowniczym śnieżnych przeszkód, kibicami i organizatorami imprezy. 


OSCYP Snowboard Contest
 to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce. Zawodnicy z całego kraju przyjeżdżają do Białki Tatrzańskiej, aby wziąć udział w tym najważniejszym dla nich wydarzeniu.  Rok temu wygrał Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak, który odebrał mistrzowski tytuł Rafałowi Sypieniowi. Oprócz atrakcyjnych nagród i rywalizacji na stoku, dla riderów OSCYP Snowboard Contest najważniejsza jest sama możliwość spotkania się i wspólna jazda w specjalnie dla nich stworzonym snowparku.

image001Do Białki Tatrzańskiej Czwórka zawita w sobotę 2 lutego. Imprezę będą relacjonowali Mateusz Fusiarz i Kuba Marcinowicz. Nie zabraknie informacji o przejazdach poszczególnych zawodników, trikach powietrznych, ślizganiu się po rurach i poręczach oraz rozmów o trendach na rynku sprzętu dla snowboardzistów.

– Jedenasty Oscyp to kolejna szansa na spotkanie z najlepszymi riderami, którzy stoczą w Białce walkę na śnieżne triki. Zobaczymy między innymi Michała Ligockiego, Jakuba Skrzypkowskiego czy Tomka Wolaka. W tym roku w Czwórce oprócz całodziennych, sobotnich relacji zaplanowaliśmy także podsumowanie imprezy w niedzielę, 3 lutego po godzinie 11-tej w audycji „Co Was kręci?”. Dla kibiców Oscyp Snowboard Contest mamy Czwórkowe gadżety. Szukajcie nas na Kotelnicy Białczańskiej – mówi Magdalena Żelazowska, wydawca audycji „Co Was kręci?”.

 

Czwórka zaprasza do słuchania relacji w sobotę 2 lutego oraz audycji „Co Was kręci?” 3 lutego br. po godz. 11.00 na stronie czworka.online, w systemie cyfrowym DAB+oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio.

Link do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/369735173789576/

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.