Ski Roháče Spálená - POCZUJ SIĘ JAK W ALPACH!!!


Ski Roháče Spálená - POCZUJ SIĘ JAK W ALPACH!!!

TYLKO 30 KM OD GRANICY W CHYŻNEM
W piątek 17. grudnia otwiera sezon narciarski słowacki ośrodek Ski Roháče Spálená

Ośrodek będzie otwarty codziennie od 9:00 do 16:00 godz.

8 RohaceSpalena Winter

Ośrodek narciarski Rohacze Spalena znajduje się w pięknym otoczeniu Tatr Zachodnich - Rohaczów w dolinie pod górą Salatin. Ośrodek zapewnia optymalne warunki dla narciarzy i snowboardzistów w każdym wieku. Stoki narciarskie są codziennie ratrakowane. Dla wymagających jest dostępna alpinistyczna strefa free oraz park snowboardowy.

KOLEJKI I WYCIĄGI BĘDĄ OBSŁUGIWANE W TRYBIE OP – tzn. tylko osoby po przedstawieniu dowodu szczepienia lub dowodu przebycia choroby COVID19.

Przed przyjazdem na Słowację trzeba raz na 6 miesięcy wypełnić formularz na stronie: https://covidforms.nczisk.sk/eborder.php?eng

Prosimy wszystkich odwiedzających o ścisłe przestrzeganie wszelkich obostrzeń antypandemicznych - odstępy min. 2 metry w kolejkach przed bramkami, kasami lub ewentualnie gdzie indziej, prosimy żeby Państwo mieli odpowiednio i dostatecznie zakryte twarze i przestrzegali ścisłej higieny rąk.

4 RohaceSpalena Winter

Duża wysokość n.p.m. i idealna orientacja stoków zapewniają bardzo dobre warunki śniegowe od końca listopada do kwietnia.

Bufety i samoobsługowa restauracja znajdują się tuż przy stokach. Ośrodek posiada serwis narciarski i snowboardowy, szkółkę narciarską, szkółkę snowboardową oraz przechowalnię.

Duży bezpłatny parking jest dostępny bezpośrednio w ośrodku, a ze wsi Habovka i Zuberec kursuje bezpłatny autobus dla narciarzy.

Z ośrodka narciarskiego Roháče Spálená rozpoczynają się 2 trasy dla biegówek o długości 2,8 i 8,5 km. Te trasy biegowe są ratrakowane . Z ośrodka można również na biegówkach wybrać nad jezioroTatliačka, do Doliny Látanen lub wokół Zuberca. Na trasach biegowych można używać zarówno stylu klasycznego, jak i łyżwowego.

DJI 0182
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.