NOWOŚCI CZESKIEGO OŚRODKA MALA UPA


NOWOŚCI CZESKIEGO OŚRODKA MALA UPA


Tegoroczny NOWY sezon zimowy
Zeszły sezon ograniczyły działania rządowe, a jazda na nartach w Małej Upie trwała tylko kilka dni.
W tym roku jesteśmy gotowi na pełnowartościowy sezon narciarski, który przynosi kilka nowości.
Tańszy zakup skipasów online, rezerwacja online sprzętu narciarskiego, automatyczna kasa fiskalna, nowe przestrzenie wypożyczalni, przechowalni, serwisu, połączenie obszarów ośrodka - to nowości, które mają na celu poprawę obsługi klienta.
penzion blesk mala upa 08 XTPOqoF large

1. REWOLUCJA ONLINE
Szybko - bezpiecznie - bezdotykowo - bez kolejek!
Wygodny zakup karnetów narciarskich i rezerwacja sprzętu narciarskiego online w Skim Rental to przyjemne nowości, które czekają na narciarzy. Cyfryzacja i uproszczenie zakupów popycha nas do przodu i w ośrodku Ski Malá Úpa staramy się dotrzymać kroku.

Podczas gdy w kasie można kupić karnety narciarskie po stałych cenach, ceny w e-sklepie mogą się znacznie różnić.
Kupując bilet online klient oszczędzacie przynajmniej 10%.

Aby dokonać zakupu nie musicie posiadać karty chipowej. Po przybyciu do ośrodka Malá Úpa klient odbierze karty chipowe w NOWO otwartej kasie automatycznej dostępnej 24 godziny na dobę (Centrum Hořec, wejście do wypożyczalni, dostępność 24/7) lub w kasie ośrodka.

Ceny karnetów narciarskich również nie uniknęły podwyżek: „Ceny karnetów narciarskich odpowiadają sytuacji rynkowej i kosztom wejściowym. Energia elektryczna gwałtownie rośnie, paliwa są znacznie droższe, a sezonowe koszty pracy pracowników wzrosły. Narciarze, którzy kupią skipassy online, odczują wzrost ceny skipasów najmniej – wyjaśnia dyrektor Martin Buček.

Rezerwacja online sprzętu narciarskiego zapewnia 10% zniżki i przyspiesza cały proces odprawy klienta. Odbiór sprzętu w wypożyczalni potem zajmuje tylko kilka minut. I to jest głównym celem – oszczędzanie klientowi czasu, żeby jak najwięcej czasu mógł spędzić na stoku.
zima mala upa 03 large

2. OŚRODEK SKIEROWANY DO RODZIN Z DZIEĆMI
Notorycznie znane, ale na pewno nie ograne. Malá Úpa to piękne miejsce z tradycyjną karkonoską zabudową w parku narodowym KRNAP, piękne tereny do jazdy na nartach i relaksujące trasy biegowe. Cisza i spokój - to jest Malá Úpa.
Nic dziwnego, że rodziny z dziećmi szukają nas na spędzenie ferii.
Staramy się jeszcze bardziej ulepszyć im urlop. Doskonałe usługi i rabaty na narciarskie pakiety rodzinne.
 • Zakup pakietu rodzinnego online na jeden dzień - zniżka do 20%
 • Zakup pakietu rodzinnego online na tydzień tzw. Skim Pack - zniżka do 40% (Narty od 385,-/dzień/os. (czteroosobowa rodzina na tydzień)

Kilkudniowy pakiet rodzinny tzw. Skimu Pack zawiera:
(Warunkiem zakupu jest zakwaterowanie u partnera SKiMU)
 • Karnet narciarski do 7 dni (w zależności od długości pobytu) ze zniżką do 40%
 • Jednodniowe karnety narciarskie w SkiResort Černá Hora - Pec (Dla dziecka do lat 6 należy wykupić karnet narciarski w Ośrodek narciarski Černá Hora - Pec osobno)
 • BEZPŁATNY wstęp na publiczne lodowisko
 • BEZPŁATNY wstęp na wybrane obiekty sportowe w Centrum Sportu SKiMU (badminton/tenis, rykoszet od 9:00 do 15:00 - wymagana rezerwacja tel.: +420 499 111 024)
 • 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w SKiMU
 • 10% zniżki na naukę w szkole narciarskiej SKiMU

3. POŁĄCZENIE OBSZARÓW OŚRODKA
PO NOWEMU w Małej Upie narciarze nie zdejmują nart, aby dostać się z obszaru Pomezka do obszaru U Kostela i odwrotnie. Z pomocą nowych wyciągów i stoków jeżdżą tam, gdzie chcą.
Połączenie kompleksu mieliśmy gotowe w zeszłym roku. Niestety nie zdążyliśmy go uruchomić. Dlatego nowość pozostaje na ten sezon.
Do niedawna z kompleksu do kompleksu można było przewozić się tylko skibusem, który w tym roku
nie będzie działać (Tylko w niesprzyjających warunkach pogodowych, jeśli niektóre stoki nie będą czynne).

Wierzymy, że połączenie przyniesie korzyści dla wszystkich grup. Na przykład:
 • ograniczony będzie ruch do historycznego centrum Małej Upy - główna droga do Moravanki tak będzie przyjemniejsza dla turystów pieszych,
 • dzięki połączeniu obszarów jeżdżenie będzie przesunięte i przyjemniejsze. Przyznajemy, że niektóre fragmenty są do jazdy trudniejsze, ale wszyscy przynajmniej sprawdzimy swoje umiejętności narciarskie. 😊
 • Niektóre domki w dolinie Černá voda są bardziej popularnymi miejscami noclegowymi - SKI IN SKI OUT - Otwórz drzwi chaty i wskocz prosto na narty, to marzenie każdego narciarza.
 • Połączenie stworzyło nowe stoki narciarskie Rennerovka, Kolbenka i Trautenberk, które w pełni zaśnieżamy
2015 02 11 09.28.28 large4. USŁUGI NIE TYLKO DLA NARCIARZY
Aby idealnie współgrać z feriami zimowymi i usługami, konieczne są innowacje i rozwój. Dlatego przygotowaliśmy nowe przestrzenie wypożyczalni o powierzchni 179 m2 w Centrum Hořec, nowe przestrzenie wypożyczalni w kompleksie U Kostela, nowy serwis, przechowalnie nart i nową szkołę narciarską. Do od dawna znanych i lubianych usług zaliczamy również lodowisko zewnętrzne, które znajduje się na wysokości 1060 n.p.m.

5. BEZPIECZNIE W GÓRACH
Narciarstwo to aktywność na świeżym powietrzu i takie zajęcia są bardziej niż mile widziane. „W ośrodku jesteśmy gotowi na wszelkie antycovidowe środki bezpieczeństwa, regularnie dezynfekujemy i staramy się wnętrze pomieszczeń dostosować wszystko do aktualnej sytuacji. Wierzymy, że czeski rząd podejmie takie działania, jakie chce rozsądnie i pozwoli na funkcjonowanie ośrodków górskich tak, aby wszyscy byli zadowoleni.” mówi dyrektor kompleksu Martin Buček

snimek obrazovky 2020
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.