Największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce.


Największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce.

Już w ten weekend, w dniach 20 i 21 lutego 2021 roku zapraszamy do Wisły, na stok Skolnity, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski wielu producentów sprzętu.

 W reżimie sanitarnym oraz odpowiednich odległościach, w pobliżu dolnej stacji kolei Skolnity Wisła, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

Blizzard, Dakine Snowboards, Dynastar, Head, Elan, K2, Majesty, Nordica, Rossignol, Völkl i Wed'ze by Decathlon.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Na stoku obecny będzie także Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Podzieli się wrażeniami z testów sprzętu.

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL, a partnerem logistycznym jest firma MM Cars

Najważniejsze jednak jest to, że w tym sezonie działamy w reżimach sanitarnych, w odstępach, w osłonie ust i nosa, z dezynfekcją. Otwarcie stoków do końca sezonu jest we wspólnym interesie wszystkich, kochających sporty zimowe, dlatego apelujemy o przestrzeganie zasad, aby wypoczynek i ruch na świeżym, górskim powietrzu, wzmacniał naszą odporność.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21. W polskich górach

20-21 luty 2021 – Skolnity, Wisła: https://www.facebook.com/1529545714026816/posts/2918103371837703/?sfnsn=mo

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: www.bit.ly/Slotwiny2020

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Trzeci sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”.

Co roku edycji przybywa i mamy nadzieję, że w tym trudnym sezonie również będziemy mogli jeszcze zorganizować marcowy przystanek naszych unikalnych testów porównawczych.


Organizator:

WMM Events Sp. z o.o.

mobile: +48 602 213 583

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.snowexpo.pl

https://www.facebook.com/snowexpo/

Ul. Hlonda 2c lok. 43, 02-972 Warszawa

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.