Magiczne walentynki w Krainie Światła na Gubałówce


Magiczne walentynki w Krainie Światła na Gubałówce

Kolacja przy świecach i wyjście do kina to sprawdzony sposób na obchodzenie dnia zakochanych. A gdyby tak w tym roku spędzić walentynki na świeżym powietrzu,
w otoczeniu górskiego krajobrazu i blasku blisko miliona lampek Krainy Światła?
W ośrodku PKL Gubałówka w ten wyjątkowy dzień czekają także między innymi: romantyczny koncert życzeń, spotkanie z wróżką i okazja do najpiękniejszego miłosnego wyznania – oświadczyn.


walentynki kraina swiatla gubalowka
Dnia 14 lutego szczyt Gubałówki zamieni się w prawdziwy raj dla zakochanych. Wyjątkowy klimat tworzą tam iluminowane rzeźby Krainy Światła otwartej jeszcze do końca miesiąca. Na walentynki Polskie Koleje Linowe przygotowały jednak o wiele więcej. Przez cały dzień skrzynka św. Walentego będzie czekać na miłosne listy. Już o godz. 15:30 rozpocznie się zabawa muzyczna prowadzona przez DJ-a i koncert życzeń, podczas którego będzie można zamówić ulubioną piosenkę z dedykacją dla drugiej połówki. Odwiedzający Gubałówkę będą mieli także okazję uwiecznić wyjątkowe chwile korzystając z fotobudki.

Walentynki to dzień na okazywanie uczuć i spędzanie czasu nie tylko w parach. – Chcemy, by w ośrodku PKL Gubałówka każdy dobrze się bawił i czuł się tego dnia wyjątkowo. Atrakcje przygotowywaliśmy z myślą o całych rodzinach – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

Goście ośrodka będą mogli wcielić się w rolę władców zimowej krainy – tego dnia wyrzeźbiony zostanie dla nich lodowy tron. Na tych, którzy dopiero szukają miłości i wszystkich ciekawych swojej przyszłości czekać będzie wróżka. Nie zabraknie także smakołyków – wielbiciele słodyczy będą mogli skusić się na darmową watę cukrową, a dla tych, który poczują większy głód przygotowano pieczenie kiełbasek dostępnych w restauracji Tarasy.

Na godz. 18.00 zaplanowano najważniejszy punkt programu – uroczyste odczytywanie miłosnych listów. Przy specjalnie udekorowanym stole zakochani będą mieli także okazję publicznie wyrazić uczucia i doświadczyć najbardziej romantycznej chwili w życiu – oświadczyn.

Spragnieni ruchu i dreszczu adrenaliny również znajdą coś dla siebie. Tej zimy przy dolnej stacji ośrodka PKL Gubałówka czeka nowa atrakcja – ze specjalnie wyprofilowanego w śniegu toru
o długości 140 m i różnicy wniesień 16 m można zjeżdżać na pontonach.

Krainę Światła na Gubałówce można podziwiać codziennie od godz. 16:00, tylko do końca lutego. Godziny ostatniej jazdy kolei dostępne są na stronie www.pkl.pl. Bilety na kolej PKL Gubałówka warto kupić on-line przez stronę www.sklep.pkl.pl.
najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.