Czeski ośrodek narciarski KOUTY oficjalnie rozpoczyna narciarski sezon zimowy!


Czeski ośrodek narciarski KOUTY oficjalnie rozpoczyna narciarski sezon zimowy!

Czeski ośrodek narciarski KOUTY 16.12.2021 oficjalnie rozpoczyna narciarski sezon zimowy!

Startuje również przedsprzedaż karnetów narciarskich na naszej stronie internetowej https://kouty.cz/shop-2/

Tylko od Państwa zależy, kiedy będziecie z nami jeździć.


ZAPRASZAMY!!!
STOKI ODPOWIEDNIE DLA KAŻDEGO KOCHAJĄCEGO BIAŁE SZALEŃSTWO
NAJDŁUŻSZA TRASA NARCIARSKA NA MORAWACH

kouty1
Ośrodek narciarski Kouty oferuje wygodną, bezpieczną jazdę na nartach i najdłuższy stok narciarski na Morawach. Nowa niebieska trasa o długości 3050 m z przewyższeniem 520 m zachwyci szczególnie rodziny z dziećmi. Pozostałe dwa dwukilometrowe stoki mają wyraźną rzeźbę, ze zmiennym nachyleniem i przewyższeniem ponad 500 m. Ostatnie dwie trasy mają przewyższenie 100 m. Dzięki szerokości ponad 50 m stoki oferują wystarczająco dużo miejsca na szerokie ślady carvingowe. Łączna długość tras 11,5 km gwarantuje ośrodkowi Kouty pierwsze miejsce wśród morawskich ośrodków narciarskich.

Dzieci i początkujący mają do dyspozycji wyciąg taśmowy w szkole narciarskiej Heliaschool. Dla narciarzy biegowych przewidziano utrzymywane trasy biegowe na wysokości 1100 - 1300 m, z możliwością zwiedzania górnego zbiornika Dlouhá Strána. Narciarze i snowboardziści freeride będą się dobrze bawić w dwóch strefach freeride.

Na górnej stacji kolejki linowej znajduje się przyjemny bar z przekąskami z miejscami do siedzenia i toaletami. Noclegi dla 180 osób bezpośrednio pod stokiem oferują Apartamenty Kouty.

15271991   15272299
15304462

najtrasnieszy

Please publish modules in offcanvas position.