Polecamy zakwaterowanie:

hotel-encian.jpg aplend-kazmik.jpg villa-gloria.jpg apartamenty-hanka-danka.jpg    

Donovaly

zjazd-ok biegi-ok krzeslo-ok orczyk-ok gondola-ok
11 km 25 km 2 14 0
kamera      cennik

Donovaly, malownicza wioska położona w pasmach gór Wielka Fatra i Niskie Tatry, w pobliżu Bańskiej Bystrzycy, jest dynamicznym i nowoczesnym centrum zapewniającym turystom usługi przez cały rok. Piękna przyroda, zapach lasu i łąk zachęca do spacerów po tej pięknej okolicy. Są tu także źródła termalne.


Wielki park jeszcze większych marzeń, to właśnie PARK SNOW Donovaly! Doskonałe warunki narciarskie ze świetnymi trasami do slalomów, zjazdów, biegów narciarskich z usługami w najwyższym standardzie. Trasy narciarskie o całkowitej długości 11 km, sztucznie zaśnieżane i zawsze doskonale utrzymane. Nie można stracić okazji spróbowania ekscytującej wieczornej jazdy albo podziwiania widoków z góry podczas paraglidingu. Dla miłośników freestylu jest snowpark z licznymi railami, jumpami i przeszkodami. Można tu też jeździć na łyżwach, sankach, poczuć trochę adrenaliny na specjalnym torze saneczkowym.

 

OFERTY SPECJALNE NA SEZON 2016/2017

 • Ceny wszystkich skipassów w stosunku do zeszłego roku pozostają bez zmian!

 • Boże Narodzenie na nartach za 10€! Do 25 grudnia (włącznie) za 7-godzinny skipass zapłacisz tylko 10€, a za karnet 4-godzinny 8€. Karnety dla dzieci do lat 12 kosztują odpowiednio 8€ i 6€.

 • Jeździsz, ile chcesz! Hitem zeszłorocznego sezonu było zastąpienie skipassu całodziennego - karnetem 7-godzinnym. Oprócz niego, można będzie zakupić również skipassy 2-, 3-, 4-, 5-, 6-godzinne, których czas ważności rozpoczyna się od momentu pierwszego przejścia przez bramkę. Dotychczas, karnet całodniowy obowiązywał w godzinach 8:30 - 15:30, a od połowy stycznia do godziny 16. Cena karnetu była jednakowa przez cały dzień, bez względu na porę przyjazdu do ośrodka. Dzięki wprowadzeniu karnetu 7- godzinnego, godziny pobytu stają się bardziej elastyczne, bo na przykład: kupując karnet 7-godzinny, można jeździć od 9:15 do 16:15.
 • W poprzednim sezonie ośrodek wprowadzilł również ciągłą eksploatację 4-osobowej kolejki krzesełkowej oraz wyciągu P2 w części Záhradištie w godzinach 8:30 - 21:00, dzięki czemu jazda dzienna, bez dodatkowej przerwy, przechodzi płynnie w jazdę wieczorną. Kupując karnety godzinowe, można połączyć jazdę w ciągu dnia i wieczorem, np. rozpoczynając karnet 7 -godzinny o 13:45, można jeździć na Záhradištiu aż do 20:45. Oczywiście, w sprzedaży są dostępne również karnety tylko na jazdę wieczorną, obowiązujące w godzinach od 16:00 - 21:00.

 • Karnet z naliczaniem impulsowym - 8 godzin z sezonu - karnet odpowiedni dla osób ceniących swobodne dysponowanie czasem, którzy często przyjeżdżają do ośrodka, ale nie jeżdżą cały dzień i nie odpowiadają im ograniczenia wynikające z kupna biletów czasowych. W ofercie karnetu 8 godzinnego z naliczaniem impulsowym, po pierwszym przejściu przez bramkę odliczana jest jedna godzina. W trakcie jej trwania posiadacz karnetu może zjechać dowolną ilość razy. Jeżeli po zakończeniu pierwszej godziny, nie przejdzie ponownie przez bramkę, pozostanie mu 7 godzin do wykorzystania w dowolnie wybranym czasie w godzinach otwarcia ośrodka – na jazdę dzienną lub wieczorną. Każda kolejna godzina jest odliczana z chwilą przejścia przez bramkę po upływie 60 minut od poprzedniego impulsu.

 • Dzieci do lat 8 jeżdżą na Donovalach za darmo! Niemal we wszystkich ośrodkach narciarskich na Słowacji, dzieci do lat 6 jeżdżące pod opieką rodziców, korzystają z ośrodka za darmo. Ale w najbliższym sezonie, dla gości, którzy wykupili pobyt na Donovalach, a zwłaszcza dla rodzin, oferujemy bezpłatny karnet dla dzieci do ukończenia 8 roku życia! Oferta obowiązuje przy zakupie 3- 7-dniowych skipassów; za karnet płacą tylko rodzice lub opiekunowie dziecka. Granica 6 lat, dla dzieci pod opieką rodziców, korzystających z ośrodka za darmo, obowiązuje przy zakupie karnetów krótkoterminowych ( krótszych, niż na 3 dni). Podobnie, granica wiekowa 6 lat obowiązuje przy zakupie karnetu całosezonowego.

USŁUGI

 • szkoła narciarska
 • serwis narciarski
 • wypożyczalnia sprzętu
 • parking
 • największy dziecięcy Funpark w Europie Środkowej
 • Riders Park – snowpark
 • bezprzewodowy Internet
 • tor saneczkowy z wyciągiem
 • darmowe, sztuczne lodowisko
 • snowparagliding, konne i psie zaprzęgi

NOCLEGI

Rezerwacja zakwaterowania INFO DONOVALY, tel. +421 48 419 99 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.fun-parkNAJWIĘKSZY DZIECIĘCY FUN PARK W EUROPIE ŚRODKOWEJ

FUN PARK  dla dzieci na Donovalach znajduje się w lokalizacji Mistríky, najodpowiedniejszej do nauki jazdy na nartach między dwoma stokami Nová Hoľa i Záhradište. Początkowo FUN PARK Patty Ski zajmował 2500 m2 powierzchni, a w grudniu 2011 roku przybyło niemal
10 000 m2. Dzięki temu park stał się drugim (pod względem wielkości) tego typu obiektem w Europie. W FUN PARK-u dzieci mają do dyspozycji 9 wyciągów dywanowych, dzięki którym łatwo i przyjemnie, bez zbędnego stresu, nauczą się jeździć na nartach. Oprócz tego wspaniałą zabawę i pomoc w nauce jazdy oferuje karuzela. Szkółka narciarska proponuje zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat i to właśnie dla nich, w pierwszych chwilach na nartach, wyciągi dywanowe są najlepszą pomocą. Każdego dnia o godzinie o 12.00 organizowane jest dla dzieci i dorosłych wyjątkowe „Show na śniegu” – gry i zabawy oraz przejażdżki zimową ciuchcią. Do zabawy zapraszają maskotki Dodo, Lulu, Brumík i myszki z PARK-u SNOW.

Cennik

Typ karnetu/termin

... – 25.12.16 / 07.01.17 - ...
(pojedyńcze wejście)

26.12.2016 do 06.01.2017
(pojedyńcze wejście)

1 godzina

6,00 €

7,00 €

2 godziny

10,00 €

11,50 €

1 dzień

13,00 €

15,00 €

1 dzień z kartą PARK SNOW

10,50 €

12,00 €

Oprócz krótkoterminowych karnetów obowiązujących tylko w FUNPARK-u, karnety 3-dniowe i dłuższe do ośrodka  PARK SNOW Donovaly, automatycznie uprawniają także do wstępu do FUNPARK-u.

DONOVALY DLA NARCIARZY BIEGOWYCH

Na Donovalach znajdą coś dla siebie również narciarze biegowi. Przygotowano dwie pętle biegowe: w lokalizacji Polianky i Močiarov oraz trasę z Donovalów do ośrodka Šachtička. Całkowita długość tras biegowych wynosi 18,4 km.  Trasy dla biegaczy poruszających się stylem łyżwowym, są regularnie sprawdzane i przygotowywane przed każdym weekendem. Nową mapę tras narciarstwa biegowego można bezpłatnie otrzymać w infocentrum lub pobrać ją ze strony www.parksnow.sk (zakładka „mapy”).b_200_NaN_16777215_00_images_slowacja_donovaly_2013_riderspark.jpgNAJLEPSZY SNOWPARK NA DONOVALACH – RIDERS PARK ZÁHRADIŠTE

W ośrodku PARK SNOW Donovaly jest najlepszy* snowpark na Słowacji (*według ankiety na portalach www.boardlife.sk i www.freeskier.sk) utrzymywany przez cały czas w doskonałym stanie. W parku znajdują się 3 skocznie, 12 przeszkód, wymienianych w trakcie sezonu, aby jazda nieustająco stanowiła wyzwanie. Każdego roku instalowane są w parku nowe przeszkody, a w minionym sezonie uruchomiono muzyczną strefę chilloutową.

Snowpark jak co roku będzie i w tym sezonie centrum treningowym słowackiej reprezentacji w snowboardzie i narciarstwie akrobatycznym. We współpracy z nowym sponsorem Riders Parku, planowane jest jego nieustanne udoskonalanie, powiększanie, doposażanie, a przede wszystkim podnoszenie jakości oferowanych usług. Podstawowym celem jest utrzymać się na pozycji lidera wśród słowackich snowparków.

Szczegółowe informacje o snowparku znajdują się na stronie www.riderspark.sk

 

SYSTEM INFORMACJI

Po ubiegłorocznej kompleksowej aktualizacji systemu informacji i rezerwacji Deskline (IRS), pojawiły się w nim zmiany, które docenią przede wszystki narciarze.

Najważniejsze zmiany w IRS:

 • zmiana szaty graficznej
 • dodatkowe elementów w prezentowanej strukturze usług (relaks, wellness, gastronomia, rozrywka, etc.). 
 • kalendarz imprez z możliwością e-rezerwacji biletów wstępu na różne wydarzenia oraz usługi dodatkowe (takie jak masaż, sauna, szkoła narciarska).
 • przejrzysty e-sklepik pamiątek i upominków.
 • w części systemu obejmującej zakwaterowanie pojawiła się nowa usługa „special deal“, która wskaże najkorzystniejsze ceny zakwaterowania w postaci np. last minute, czy first moment, itd.
 • program został przygotowany tak, aby strony wyświetlały się bezproblemowo również na mniejszych monitorach, wyświetlaczach tabletów i telefonów komórkowych.

 

PARK SNOW Card
CAŁODZIENNE SZUSOWANIE W SEZONIE GŁÓWNYM W CENIE JUŻ OD 17,50 € ZA OSOBĘ DOROSŁĄ!


karta-zimaProdukt PARK SNOW Card ośrodek oferował przez kilka ostatnich sezonów. Goście znają go pod postacią bezpłatnej karty rabatowej, którą otrzymali w miejscu zakwaterowania, jeżeli wykupili pobyt na co najmniej dwie doby. Karta wydawana jest w cenie 2,20 EUR. Jako bonus, do karty dołączona jest widokówka, którą można wysłać lub zachować na pamiątkę. 

Podstawowe zniżki dla posiadaczy karty:

 • rabaty na trzy- i sześciodniowy skipass w ośrodku PARK SNOW Donovaly
 • rabaty w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego i snowboardowego, szkołach narciarstwa i snowboardu, aquaparkach
 • pozostałe zniżki i oferty specjalne opisane są na stronie internetowej www.parksnow.sk

W jaki sposób zdobyć kartę gościa - PARK SNOW Card?
Kartę gościa ze wszystkimi wynikającymi z niej przywilejami można uzyskać na podstawie zamówienia złożonego przy rezerwacji noclegu. Typ karty zależy od długości pobytu, ponieważ oferujemy kartę krótkiego pobytu (2-4 doby) i kartę długoterminową (5-7 dni). Kartę można odebrać na recepcji po przyjeździe lub w infocentrum ośrodka. Cena karty wynosi 2,20 EUR (z Vat). Warunkiem jej otrzymania jest wykupienie noclegu w ośrodku partnerskim Centrum PARK SNOW Donovaly na co najmniej dwie doby (lista ośrodków na www.parksnowcard.sk) oraz wiek- powyżej 6 lat.

Jak korzystać z karty gościa - PARK SNOW Card?
W bardzo prosty sposób; nosić ją przy sobie i okazywać w wyznaczonych miejscach oferujących rabaty. Każdy z naszych partnerów oznacza swoją siedzibę specjalną naklejką. Lista miejsc akceptujących kartę jest na bieżąco aktualizowana i dostępna na stronie internetowej www.parksnowcard.skGALERIA:

View the embedded image gallery online at:
http://nanarty.info/slowacja/donovaly#sigFreeId54f8a73df4

 

Donovaly2016w

 
 

PARKSNOW03 300x200PARK SNOW DONOVALY
Pod Magurou 801
976 39 Donovaly, Słowacja
tel. +421 419 98 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.parksnow.sk

Słowackie ośrodki

Reklama:

Booking.com

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem