Kazimierz Dolny

logo_kazimierz.jpg Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym
ul. Senatorska 5
24-120 Kazimierz Dolny
tel. 81 881 01 12, 81 881 02 12
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kazimierz-dolny.pl

 

WYCIĄGI NARCIARSKIE TRASY ZJAZDOWE
orczyk 4 trasyzjazdowe ~ 1 km

Kazimierz Dolny – miasteczko o rozmiarach kieszonkowych z ogromną siłą przyciągania i oczarowywania. Miejsce ukochane przez malarzy, fotografów, filmowców, dziennikarzy, poetów, a właściwie przez wszystkie wrażliwe i romantyczne dusze. Kazimierz Dolny tętni życiem szczególnie wiosną i latem, lecz niewielu poznało jego zimowe oblicze. A zima jest tu zachwycająca! Poza pejzażem, widokami i spacerami, coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy aktywnego wypoczynku.

Tradycje narciarskie w Kazimierzu sięgają jeszcze czasów przedwojennych, kiedy to widok narciarzy na kazimierskich pagórkach był czymś naturalnym. Kontynuacją tych tradycji jest otwarta ubiegłej zimy Stacja Narciarska Kazimierz. To idealne miejsce do spędzenia ferii zimowych. Z dwóch tras zjazdowych, które są aktualnie dostępne, jedna przeznaczona jest do nauki jazdy na nartach. W budowie są trzy kolejne trasy. Do dyspozycji jest wykwalifikowana kadra instruktorska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz restauracja. W malowniczych okolicach Puław i Kazimierza Dolnego położony jest również stok narciarski „Parchatka”. Przygotowano tu dwie trasy narciarskie o łącznej długości 720 m. Każda trasa jest oświetlona, ratrakowana i posiada sztuczne naśnieżanie. Na stoku znajdują się także dwa szybkie i nowoczesne wyciągi talerzykowe o łącznej przepustowości 1400 os./godz.

Kazimierz to także idealne miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego (narty biegówki oferuje tu wiele pensjonatów). W tym roku będzie można tu również pojeździć na łyżwach. Sztuczne, oświetlane lodowisko o pow. 375 m² przy pensjonacie „Folwark Walencji” (ul. Góry 16, tel. 81 882 11 65, www.folwarkwalencja.pl ) będzie znakomitym miejscem zdrowego spędzania wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i całych rodzin.W Kazimierzu przez cały rok czeka na gości doskonała i różnorodna baza hotelowa, wiele pensjonatów, kwatery prywatne i zaciszne siedliska agroturystyczne.Stacja Narciarska Kazimierz
tel. 505 222 405
www.stacjakazimierz.pl

Wyciągi narciarskie

  • 2 wyciągi talerzykowe jednoosobowe, łączna przepustowość ok. 1300 os./godz.

Trasy zjazdowe

  • I – 250 m
  • II – 110 m
  • w budowie jeszcze 3 trasy o łącznej długości ponad 1 km


Wyciąg Parchatka
tel. 609 649 944
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.parchatka.pl

Wyciągi narciarskie

  • 2 wyciągi talerzykowe jednoosobowe, łączna przepustowośćprzepustowość 1400 os./godz.

Trasy zjazdowe

  • I – czerwona, długość 360 m, różnica poziomów 49 m
  • II – czarna, długość 360 m, różnica poziomów 51 m

Trasy oświetlone i sztucznie naśnieżane. Wyciąg czynny w godz. 9.00–22.00.

Reklama:

Booking.com

Kontakt

TRITRI Jozef Golian
ul. Jagiellońska 27, 32-400 Myślenice
kom. +48 888 550 700, +48 660 387 060
email: tritri@tritri.pl


Narty Czechy, narty Słowacja, narty Polska, warunki narciarskie, wyciągi narciarskie


Współpraca:

salomon lista sklepow


abisal lista sklepow

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem