Nowości Skiresortu Buková hora


Nowości Skiresortu Buková hora

Bukovka LogoNowości Skiresortu Buková hora: Lepsze warunki śniegowe, więcej opcji online i igrzyska olimpijskie dla dzieci

Pogoda na zewnątrz sugeruje, że zbliża się okres ciepłych płaszczy, zapach grzańca, porannego drapania szyb samochodów, a przede wszystkim gór i białego szaleństwa. Ośrodek narciarski Buková hora zaplanował na sezon zimowy 2017/2018 dużo nowości. Więc odkurzcie narty, snowboardy i narty biegowe i bawcie się dobrze z tym, co przyniesie ta zima.
Często jesteśmy pytani, co robimy w lecie. Odpowiedź jest prosta - podczas gorących wakacyjnych dni starannie planujemy dla Państwa zimę pełną luzu, śniegu i zabawy. Ponieważ chcemy, aby goście mieli stabilne warunki śniegowe, postanowiliśmy ponownie zainwestować w system śniegowy. Jeśli nawet pogoda przyniesie łagodną zimę i warunki nie będą sprzyjać narciarzom , jesteśmy gotowi do walki z niedoborem śniegu.
Zmiany dokonaliśmy nawet bezpośrednio na stoku. Żeby powiększyć elastyczność przy zmianie tras zrealizowaliśmy korytarz pomiędzy stokiem Třebovska i Svitavska. Jesteśmy przekonani, że bardzo polubicie tą nowość.

Olimpiada dzieci i młodzieży 2018
Po 15 latach Olimpiada Dzieci i Młodzieży powraca do regionu Pardubice i jej oficjalną maskotką stanie się sympatyczna kangurzyca Bibi Olympia. W lutym 2018 roku, kiedy sportowcy z całego świata wyruszą do Korei Południowej na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, atmosferą olimpijską ożyje również Pardubický kraj. W różnych dyscyplinach weźmie udział ponad 1300 uczniów z całych Czech. Poszczególne dyscypliny będą się odbywać w 7 parkach sportowych w Kraju Pardubickim. U nas w Skiparku Buková hora odbędą się oczywiście dyscypliny narciarskie i cieszy nas, że mamy zaszczyt uczestniczyć w pisaniu historii sukcesów młodych, utalentowanych sportowców.

Bez korków i przepychanki prosto na stok
Aby zwiększyć komfort użytkowników, wprowadzamy również wiele zmian w usługach. Udoskonaliliśmy system zakupów online, aby umożliwić Państwu dotarcie bezpośrednio na stoki i uniknięcie przepychanek i kolejek w kasach. Nowością jest, że cały proces odprawy będziecie mogli przejść Państwo siedząc wygodnie w domu, a więc wszystko, co należy zrobić możecie zrealizować z wyprzedzeniem przez nasz e-sklep.
Innowacje zostały również wykonane w systemie rezerwacji internetowej dla zakwaterowania, który zmodernizowaliśmy, żeby był przyjazny dla użytkownika i oferował mu wygodną, bezpieczną i intuicyjną platformę.
Uważamy, że zmiany uproszczą proces wyboru i późniejszy proces rezerwacji noclegu u nas.

Nowe tereny budowlane Mlýnický Dvůr
Rozpoczęliśmy sprzedaż lukratywnego terenu budowlanego Mlýnický Dvůr bezpośrednio na mecie stoku Skiparku Cervena voda. Potencjał jego wykorzystania jest świetny ze względu na brak miejsc noclegowych w okolicy i dlatego oferujemy możliwość zakupu działek w celu budowy apartamentów lub pensjonatów, czy budynków dla wypoczynku rodzinnego. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności i cen poszczególnych parceli, odwiedź naszą stronę internetową.

Zima pełna dobrego samopoczucia za miedzą
Zima już nadchodzi, więc patrzymy na to co "za miedzą". Wybierzcie się do Bukovej hory i cieszcie się jazdą na stokach o łącznej długości ponad 8000 m, z nowoczesnym systemem wyciągów i kolejek linowych i tras narciarstwa biegowego. Żeby umilić atmosferę stworzyliśmy też nowy system nagłośnienia, który będzie odtwarzał utwory z wielogatunkowego radia bez reklam. Mamy nadzieję, że zima nam w tym roku przyniesie dużo śniegu i spędzimy razem sezon pełnych zimowych przyjemności i udanego szusowania.

najtrasnieszy
 

Please publish modules in offcanvas position.